شرایط و قوانین استفاده

شرایط و قوانین استفاده

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی گاتا به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت گاتا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، برنامه های کاربردی، طرح‏‌های تشویقی، ویدئوهای تصویری گاتا و سایر خدمات ارائه شده توسط گاتا به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات گاتا است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین گاتا از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.


قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های گاتا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های گاتا تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.


تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات گاتا اقدام نماید.


ارتباطات الکترونیکی
هنگامی که شما از سرویس‌‏ها و خدمات گاتا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به گاتا ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که گاتا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس‌های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها و خدمات ، امکان دارد گاتا برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه گاتا را در پروفایل خود لغو کنند.
توجه داشته باشید که 30006851 تنها شماره‌ای است که گاتا از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان گاتا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام گاتا است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به info@msgata.com اطلاع دهید. همچنین 30006851 سامانه ارسال پیامک است که وضعیت پردازش سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه گاتا را به اطلاع کاربران می‌رساند .


سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
گاتا به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات ارایه شده توسط گاتا استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
گاتا متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت گاتا، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات گاتا، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط گاتا جزئی از اموال گاتا محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار گاتا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای گاتا محفوظ می‏‌دارد. علاوه بر این، اسکریپت‌ها، و اسامی خدمات قابل ارائه از طریق هر یک از خدمات ایجاد شده توسط گاتا و علائم تجاری ثبت شده نیز در انحصار گاتا است و هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت گاتا و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای گاتا محفوظ است. در صورت استفاده از هر یک از خدمات گاتا، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.
تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این سایت یعنی www.msgata.com وwww.msgata.ir است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌های رسمی و تایید شده در سایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت گاتا هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.msgata.com وwww.msgata.ir ندارد.


ثبت، پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از ساعت 8 تا 17 به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
گاتا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان سفارش‌‏گذاری از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی را می¬دهد.
کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت گاتا به وسیله ارسال کد سفارش از طریق ایمیل ، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. گاتا همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.
گاتا مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای گاتا محفوظ است.
کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، ایمیل و تلفن همراه شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند .
همچنین، امکان پرداخت در محل برای سفارش‌هایی که از طریق باربری در شهر تهران ارسال می‌شوند یا مبلغ آنها بیشتر از سه میلیون ریال است، وجود ندارد و لازم است پیش از ارسال، مبلغ اینگونه سفارش‌ها از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شود.


نقدها، نظرها، ارتباطات و سایر مطالب
سایت گاتا ممکن است دارای لینک‏‌هایی به سایت‌های دیگر باشد. این سایت‏‌ها تحت کنترل گاتا نیستند و سایت گاتا هیچ مسوولیتی در قبال محتویات این سایت‏‌ها شامل لینک‏‌های دیگری که ممکن است در این سایت‏‌ها باشد ندارد. سایت گاتا این لینک‏‌ها را برای سهولت شما فراهم کرده است و وجود هر یک از این لینک‏‌ها به معنی تائید یا هر نوع ارتباط ما با اداره کنندگان آنها نیست. سایت‏‌هایى که در آگهی‏‌ها یا صفحه‏‌های سایت گاتا لینک می‏‌شوند را افرادی خارج از گاتا اداره می‌کنند، بنابراین سایت گاتا نمی‌‏تواند در مورد آنها ضمانتى داشته باشد. شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت گاتا باشد، خود برعهده خواهید داشت.


سیاست قیمت گذاری
سیاست قیمت‌‏گذاری در گاتا مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است.


نمایندگی
اسامی نمایندگان شرکت در سایت قید گردیده است و هر شخص حقیقی یا حقوقی که در سایت قید نشده باشد و اقدام به فروش محصولات شرکت دانش بنیان گاتا نماید، از جانب شرکت گاتا باطل تلقی شده و شرکت هیچ گونه مسوولیتی در برابر پرداخت وجه و یا تحویل کالا نخواهد داشت.
گاتا خود را ملزم به رعایت حریم شخصی کاربران می‌داند، لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.